MINU TEENUSED

Olen sertifitseeritud arengutreener (Certified High Performance Coach™) aastast 2020. Sellest ajast saadik on minu kursustel käinud enam kui 500 inimest. Siit alt leiad info kõikide kursuste ja seminaride kohta, mida ma sel aastal pakun.


Pildid / - Coach logo       MÄRKMIK

„ASI ON MINUS!” – aastane kursus naistele

  • MILLAL: 28. detsember 2021 - 27. detsember 2022
  • KUS: Zoomis ja Slackis
  • KELLELE: naistele, kes tahavad lõpetada vabanduste otsimise ja hakata tegutsema, et päriselt muuta enda elu.

INFO KURSUSE KOHTA

SEMINARID

  • MILLAL: jaanuar - mai 2022.
  • KUS: tellija valitud veebiplatvormil või kohapeal. NB! jaanuar-märts ainult veebis!
  • TEEMAD: harjumused, energia, efektiivsus, eesmärkide seadmine, motivatsiooni hoidmine jt.
  • LISAKS: seminari pikkus oleneb soovist (30 minutit kuni 2 tundi).
  • VARASEMAD KOOSTÖÖPARTNERID: Swedbank, SEB pank, Finnair, Playtech, Fujitsu, Tartu Kutsehariduskeskus, Haridus- ja Noorteamet, Tartu Linnavalitsuse ettevõtluse arengu osakond, Pärnumaa ettevõtlusinkubaator jt. 

Kui sa tunned huvi mõne kursuse, seminari vastu või on sul mõni muu äge koostööettepanek, siis kirjuta mulle julgelt!

SAADAN PÄRINGU

Tänu sellele programmile sain võimaluse vaadata rohkem enda sisse - saada selgust, mida ma siis tegelikult tahan. Praktilised nipid, mis jagati, olid nii lihtsad ja toimivad. Teiste kogemuste kuulamine andis juurde usku ja motivatsiooni. Tundsin,et saime iga kohtumisega lähedasemaks ja seda tuge oli tunda ka läbi ekraani. Mulle tohutult meeldis Sandra lihtne ja vaba olek ning huumorikillud tõsiste teemade vahele. Mis maailm see ilma huumorita oleks,eksole! Kui Sul on soov võtta aega iseendale ja tulevikus olla oma tegemistes efektiivsem, teadlikum ja energilisem, siis see on kindlasti midagi Sinu jaoks! Boonusena võid leida endale toredad kaasvõitlejad, kellega oma edasist teekond jagada.

Taire

Igal enesest ja oma unistustest lugupidaval inimesel peaks olema üks Sandra Vabarna – ta on justkui sinu ratsionaalne meel tormi keskel, mis aitab õiget kurssi hoida, et jõuaksid oma paradiisisaarele. Suurim väärtus minu jaoks oli just õppida hoidma fookust ja teha ÕIGEID asju.

Mari-Liis

Programmi läbimine andis selgust teemades, mida ma päriselt tahan ja kuidas eesmärkideni jõuda. Programmist saab hästi konkreetsed ja lihtsad tööriistad, mida oma igapäevaelus kasutada, ning mõtteviisi, kuidas olla järjepidev. Kogu programm on väga inspireeriv!

Regina