MINU TEENUSED

Olen sertifitseeritud arengutreener (Certified High Performance Coach™) aastast 2020. Sellest ajast saadik on minu kursustel ja koolitustel osalenud enam kui 2500 inimest. Siit alt leiad info kõikide kursuste ja koolituste kohta, mida ma sel aastal pakun.


Pildid / - Coach logo       MÄRKMIK

KOOLITUSED

KUS: pakun koolitusi nii veebi vahendusel kui ka kohapeal.

KESTVUS: 45 minutit kuni 4 tundi

TEEMAD

  • Harjumused, mis muudavad su elu.
  • Kuidas luua ja hoida uusi harjumusi?
  • Kuidas hoida oma füüsilist ja vaimset energiat?
  • Kuidas tegutseda efektiivsemalt?
  • Kuidas ennetada läbipõlemist?
  • Kuidas seada eesmärke nii, et need päriselt ka saavutada?
  • Kuidas nautida igat päeva ja liikuda samas oma eesmärkide poole?
  • Kuidas puhata nii, et iga päev oleks energiat?
  • Kuidas saada lahti ekraanisõltuvusest?

(aluseks on Brendon Buchardi programm "High Performance Habits")

SISU: teoreetiline osa, juhendatud eneseanalüüs, praktilised harjutused, nõuande-soovitused-meetodid, vastused küsimustele. 

Seni on minu koolitustel osalenud Swedbank, SEB pank, Finnair, Playtech, Fujitsu, Kaamos, Denim Dream, Telia, Tartu Kutsehariduskeskus, Haridus- ja Noorteamet, Tartu Linnavalitsuse ettevõtluse arengu osakond, Pärnumaa ettevõtlusinkubaator jt. 

Kui sa tunned huvi mõne koolituse vastu või on sul mõni muu äge koostööettepanek, siis kirjuta mulle julgelt päring!

Kui tahad esimesena infot uute kursuste kohta, siis liitu uudiskirjaga lehe lõpus!

SAADA PÄRING 

See programm avab sulle justkui lõputu aardelaeka, mida keegi hiljem sinult ära võtta ei saa. Õpetab sind vastutama ja otsustama, ennast väärtustama ja armastama. Ja need nipid, mis sa sealt kaasa saad, on nii väikesed, aga võivad muuta nii palju. Mina sain näiteks esimest korda elus kogemuse, et päriselt ongi võimalik iga päeva nautida. Olen tänulik!

Liisa

Kursus andis mulle palju praktilisi nippe, mida sain kohe katsetada. Mulle meeldis vastata suunavatele küsimustele ehk vaadata enda sisse, sest igapäevaselt ei mõtle sellistele asjadele.

Anastasia

Ma arvan, et see kursus on absoluutselt kõigile, eriti neile, kellel ei ole seda enda meelest kindlasti vaja. Aega on meil kõigil täpselt sama palju ja väga meeldis, et kursus annab nii hea ülevaate kuidas olla efektiivsem ja oma aega paremini planeerida, saades seejuures omale juurde rohkem vaba aega. Kindlasti soovitan!

Laura