MINU TEENUSED

Olen sertifitseeritud arengutreener (Certified High Performance Coach™) aastast 2020. Sellest ajast saadik on minu kursustel ja koolitustel osalenud enam kui 1500 inimest. Siit alt leiad info kõikide kursuste ja koolituste kohta, mida ma sel aastal pakun.


Pildid / - Coach logo       MÄRKMIK

KOOLITUSED

 

 • KUS: pakun koolitusi nii veebi vahendusel kui ka kohapeal.
 • KESTVUS: 45 minutit kuni 4 tundi 

 • TEEMAD

  – Harjumused, mis muudavad su elu.

  – Kuidas luua ja hoida uusi harjumusi?

  – Kuidas hoida oma füüsilist ja vaimset energiat?

  – Kuidas tegutseda efektiivsemalt?

  – Kuidas ennetada läbipõlemist?

  – Kuidas seada eesmärke nii, et need päriselt ka saavutada?

  – Kuidas nautida igat päeva ja liikuda samas oma eesmärkide poole?

  – Kuidas puhata nii, et iga päev oleks energiat?
   
  (aluseks on Brendon Buchardi programm "High Performance Habits")

 • SISU:  teoreetiline osa, juhendatud eneseanalüüs, praktilised harjutused, nõuande-soovitused-meetodid, vastused küsimustele. 

  Seni on minu koolitustel osalenud Swedbank, SEB pank, Finnair, Playtech, Fujitsu, Kaamos, Denim Dream, Telia, Tartu Kutsehariduskeskus, Haridus- ja Noorteamet, Tartu Linnavalitsuse ettevõtluse arengu osakond, Pärnumaa ettevõtlusinkubaator jt. 

Kui sa tunned huvi mõne koolituse vastu või on sul mõni muu äge koostööettepanek, siis kirjuta mulle julgelt päring!

Kui tahad esimesena infot uute kursuste kohta, siis liitu infokirjaga!

SAADA PÄRING     LIITU INFOKIRJAGA

Sain kursust läbides väga palju selgust, motivatsiooni ja julgust juurde, et tegeleda asjadega, mida ma ikkagi päriselt tahan teha ja mis mind õnnelikumaks teevad! Sandra mõtteviis ja üleüldine olek on nii inspireeriv, et paneb ennast ka väga entusiastlikult tegutsema!

Hanna-Liis

Igal enesest ja oma unistustest lugupidaval inimesel peaks olema üks Sandra Vabarna – ta on justkui sinu ratsionaalne meel tormi keskel, mis aitab õiget kurssi hoida, et jõuaksid oma paradiisisaarele. Suurim väärtus minu jaoks oli just õppida hoidma fookust ja teha ÕIGEID asju.

Mari-Liis

Minu jaoks oli see programm kõige selle alus, mis ma nüüd elus ette tahan võtta. Harjumustel on väga suur jõud igas elu valdkonnas. See tähendab seda, et see programm on mõeldud kõigile inimestele, oled sa kodune ema või karjääri tipus olev töömesilane.

Therese